Najlepsza rekomendacja

Najlepszą rekomendacją Twojej firmy są opinie zadowolonych klientów, na podstawie których przyznajemy nasz Certyfikat.

Bądź wiarygodny

Dzięki jasnym kryteriom uczestnictwa w projekcie nasz Certyfikat to gwarancja wiarygodności Twojej firmy dla nowych klientów. Oraz potwierdzenie solidności dla obecnych.

67%

Internautów

Czy wiesz że?

67% Internautów zmienia zdanie pod wpływem opinii znalezionych w sieci

* żródło: https://www.outboundengine.com/blog/....

Jak otrzymać?

Aby otrzymać certyfikat trzeba przejść pozytywnie badanie Raport Reputacji Online. Po badaniu dostaniesz raport, którego otrzymanie jest bezpłatne. Tylko najlepsze firmy, na których temat nie znajdziemy negatywnych opinii, mogą osiągnąć pozytywny wynik.

Więcej o raporcie

Zamów bezpłaty raport, wypełnij formularz

Sprawdź firmę

Najczęściej zadawane pytania

Czy zamówienie bezpłatnego raportu obliguje mnie do zamówienia Certyfikatu?

NIE. Badanie jest całkowicie darmowe, a uczestnictwo w nim nie wiąże się z koniecznością ubiegania się o Certyfikat.

Czy w przypadku negatywnych opinii wykazanych w wyniku Badania Reputacji Online, moja firma znajdzie się na „czarnej liście”?

NIE. Raport jest dostępny tylko dla badanego podmiotu i może być on opublikowany wyłącznie za jego wyraźną zgodą. W przypadku odnalezienia negatywnych opinii zostaną wskazane wraz z linkami do stron zawierających. Tak by dać Ci możliwość zapoznania się z nimi.

Czy Certyfikat jest płatny?

TAK za wydanie Certyfikatu pobierana jest opłata manipulacyjna. Nie ukrywamy, że takie badanie generuję koszty, w skład których wchodzą pensję pracowników, koszty utrzymania biura itp. Część z tych pieniędzy zostanie przeznaczona na badania i publikacje, które będą publikowane na naszej stronie.

Czy opłata jest jednorazowa??

TAK. Za wydanie Certyfikatu jest pobierana opłata jednorazowa. Ważność dokumentu to rok od daty wystawienia. Po tym czasie Certyfikat traci ważność, lecz możesz się ubiegać o ponowne przebadanie Twojej firmy.

Czy mogę używać logo projektu w swoich materiałach?

TAK. Prawo do używania logo ma każdy posiadacz Certyfikatu Reputacji Online. Otrzymasz od nas logo z indywidualnym nr. Certyfikatu. Możesz je używać zarówno w internecie, jak i w materiałach drukowanych. Dodatkowo dostaniesz od nas gotową wtyczkę na Twoją stronę internetową, informującą o uzyskanym wyróżnieniu oraz pokazujące komentarze o Twojej firmie znalezione podczas badania.